Žaliavos maisto pramonei

Didmeninė prekyba cheminėmis medžiagomis

+370 699 67052
+370 685 60755

DRUSKA TABLETĖMIS VANDENS MINKŠTINIMO FILTRAMS

 

DRUSKA TABLETĖMIS VANDENS MINKŠTINIMO SISTEMOMS (VANDENS FILTRAMS)

 

Druska, kurios cheminis pavadinimas - natrio chloridas (NaCl), tinka tiek buitinėms, tiek pramoninėms, tiek komunalinėms vandens paruošimo sistemoms. Ji reikalinga filtrų, kuriuose vyksta jonų apykaita, atstatymui. Filtrų viduje esančios absorbuojančios dervos laikus bėgant užsiteršia, todėl tam, kad sistemos ir toliau sėkmingai valytų ir minkštintų vandenį, reikia vandens filtrus periodiškai regeneruoti. Filtrų regeneravimui gali būti naudojama ir techninė druska, tačiau druskos supresuotos į tabletes panaudojimas yra žymiai patogesnis ir efektyvesnis. 

Druskos tabletėmis privalumai:

-    Visiškai netoksiška. Gali būti naudojama tiek pramonėje tiek buityje;

-    Tirpdama vandenyje ji sudaro druskos tirpalą, kuris patekdamas į vandens minkštinimo filtrą išstumia kalcio ir magnio jonus.

-    Druska tabletėmis tirpsta labai palaipsniui. Todėl pasirinkę tabletuotą druską Jūs sutaupysite iki 30% sąnaudų, kurias patirtumėte pasirinkę įprastos formos natrio chloridą.

-    Skirtingai nei biri druska, druska tabletėmis tirpdama nesuformuoja netirpių liekanų, kurios gali paskatinti vandens paruošimo sistemų sutrikimus arba vamzdžių kalkėjimą. Tokiu būdu tabletuotas natrio chloridas ne tik kad sustabdo sistemų devėjimąsi, bet netgi prailginą jų tarnavimo laiką.

 

Siūlome Jums išbandyti įvairių gamintojų gaminamą druską tabletėmis.

Įpakavimai po 25 kg

 

Druska tabletėmis vandens minkštinimui CIECH

 

Druska tabletėmis SOLAQUA arba dar kitaip vadinama SOLINO

(pagal gamintojo pavadinimą). 


Druska tabletėmis UNIVERSAL

baltarusiška, gaminama gamykloje MOZYRSOL (MOZYRSALT)

 

 

Visų trijų gamintojų gaminama druska yra kokybiška, atitinkanti visus Europos Sąjungos standartus. Tam, kad Jums būtų lengviau apsispręsti, siūlome pabandyti kiekvieną iš šios rūšies.